Masaże

 

Relaksacyjny 90zł
Masaż relaksacyjny rozluźnia mięśnie,wygładza skórę i wspomaga pracę układu krążenia. Pośrednie działanie na układ nerwowy równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, pomaga w walce z bezsennością.
Aromaterapeutyczny 90zł
Masaż stosowany w aromaterapii pozwala olejkom eterycznym przenikać w głąb ciała, zwiększając ich terapeutyczne efekty. Rozluźnienie mięśni w trakcie masażu pozwala na swobodniejszy przepływ krwi i limfy, działając kojąco na mysł. Łącząc te korzyści z terapeutycznym działaniem olejków eterycznych rezultaty mogą być niezwykłe.
Banką Chińską od 50zł
Masaż Gorącymi Kamieniami od 85 do130zł
Do tego rodzaju masażu wykorzystuje się kamienie pochodzenia wulkanicznego. Ich znakomite właściwości przewodzenia i przenoszenia ciepła pozwalają na całkowite odprężenie i rozluźnienie. Masaż ten łączy w sobie elementy ermoterapii, drenażu, akupresury, likwiduje napięcie i bóle mięśniowe. Gorące kamienie i odpowiednie techniki masażu są ukojeniem dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu.
Klasyczny Częściowy 45zł