Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało wykonywane są przy użyciu zaawansowanych technologicznie, profesjonalnych linii preparatów firm: Bernard Cassiere oraz Charmine Rose,Bielenda.Wszystkie zabiegi i produkty do nich użyte dobierane są indywidualnie do potrzeb cery.

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE TWARZY

Dwudniowy program oczyszczający twarzy 130zł
 
1dzien: peeling enzymatyczny/ziarnisty/kawitacyjny;rozpulchnianie naskórka;oczyszczanie manualne;maska kremowa;ampułka;maska algowa;głowica hot-cold;krem na zakończenie zabiegu2dzień:darsonvalizacja twarzy
Peeling kawitacyjny 130zł
W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko
 .(maska kremowa/algowa;ampułka;krem na zakończenie zabiegu)

 

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE(TWARZ ,SZYJA ,DEKOLT)

Zabiegi profesjonalne do głębokiego złuszczania naskórka. Przeznaczone do spłycania blizn, rozjaśniania przebarwień oraz do spłycania zmarszczek.  To zabiegi odmładzające i wyrównujący keratynizację.

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Eksfoliacja kwasami owocowymi(AHA,BHA+AHA) 130zł
(maska kremowa/algowa+krem na zakończenie zabiegu)
Mikrodermabrazja diamentowa 150zł
(ampułka;maska kremowa/algowa+krem na zakończenie zabiegu)
Mikrodermabrazja diamentowa+kwasy AHA/BHA+AHA 170zł
(maska kremowa/algowa+krem na zakończenie zabiegu)

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE(twarz,szyja,dekolt)

Relaksacyjno -pielęgnacyjny-dostosowany do potrzeb cery 150zł
(demakijaż;peeling enzymatyczny/ziarnisty/kawitacyjny;masaz ;ampułka;maska kremowa/algowa;krem na zakończenie zabiegu)
Zabieg z ultradźwiękami – dostosowany do potrzeb cery 150zł
(demakijaż;peeling enzymatyczny/ziarnisty/kawitacyjny;ampułka;ultradźwięki;maska kremowa/algowa;krem na zakończenie zabiegu)

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

Zabieg na okolice oczu 80ZŁ
Przeznaczony do pielęgnacji skóry okolic oczu. Daje efekt regeneracji wysuszonej skóry dolnych i górnych powiek, działa przeciwzmarszczkowo i liftingująco. Poprawia cyrkulacje krwi i limfy, niweluje cienie i obrzęki po oczami.