zabiegi na ciało

 

ZABIEGI KOSMETYCZNE NA CIAŁO

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało wykonywane są przy użyciu zaawansowanych technologicznie, profesjonalnych linii preparatów firm: Bernard Cassiere oraz Charmine Rose.

Peeling ciała 50zł
Zabieg odmładzająco – ujędrniający CZERWONE WINO

(peeling+maska na bazie czerwonego wina+masaż)

130zł
Zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej. Wykazuje silne działanie antyrodnikowe, intensywnie nawilża, eliminuje toksyny, poprawia metabolizm, ujędrnia i wygładza skórę.
Relaksacyjny zabieg wygładzająco – odprężający

(peeling+masaż relaksacyjny)

130zł
Zabieg obejmuje aromatyczny peeling i masaż relaksacyjny całego ciała. Peeling złuszcza martwy naskórek i sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i nawilżona, a masaż olejkami uwalnia ciało od zbędnego napięcia i jest doskonałym sposobem na redukcję skutków stresu.
Zabieg wyszczuplająco – relaksujący CHOCOLATE

(peeling+czekoladowa maska+krem na zakończenie zabiegu+masaż)

 170zł
 Zabieg wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne i odżywcze czekolady. Intensywnie wygładza, ujędrnia i rewitalizuje zmęczoną skórę, redukuje objawy cellulitu i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Zabieg wyszczuplający z algami MORSKA KURACJA

(peeling+maska algowa+sauna ir+krem na zakończenie zabiegu+masaż)

190zł
Zabieg może być stosowany przy skórach wrażliwych, z problemami naczyniowymi i przy chorobach związanych z układem krążenia. Wzmacnia tkankę łączną, poprawia napięcie skóry, zmniejsza objawy cellulitu. Pobudza mikrocyrkulację i ułatwia eliminacje toksyn.