Dłonie

 

Pielęgnacja i stylizacja dłoni

Nasze dłonie cały czas pracują, nierzadko w ekstremalnych warunkach: mróz, upał, detergenty, różny charakter pracy mają wpływ na kondycję paznokci i skóry dłoni. Chociaż dłonie są najbardziej wyeksponowaną częścią ciała, często zapominamy o ich pielęgnacji, a to właśnie one najszybciej zdradzają nasz wiek. Jeśli więc chcemy, aby skóra była cudownie gładka, miękka i wyglądała młodo nie zapominajmy o profilaktyce.

W naszym salonie zapewniamy profesjonalną poradę i dobór właściwego programu pielęgnacyjnego, który przyniesie trwały efekt. W ofercie posiadamy zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne oraz rożne metody przedłużania i utwardzania naturalnej płytki. Pracujemy na produktach renomowanych firm, takich jak OPI, Peggy Sage, Nails Company.

Manicure klasyczny
Klasyczny zabieg podczas którego poprzez opiłowanie płytki nadajemy jej odpowiedni kształt. Nałożenie preparatu zmiękczającego dzięki któremu skórki jest łatwiej odsunąć i usunąć nadmiernie narastające na płytkę. Paznokieć polerujemy ,malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy w skórę dłoni krem odżywczy.
Manicure hybrydowy
Najnowocześniejsza metoda stylizacji paznokci o niewiarygodnie bezpiecznej formule. Pozwala na utwardzenie naturalnej płytki paznokcia, zachowanie trwałości i intensywnego koloru, którym możemy się cieszyć przez dwa do trzech tygodni. Twoje paznokcie pozostają idealne w każdej sytuacji, a usuwanie trwałego lakieru jest bezpieczne i trwa bardzo krótko. Paznokcie nie wymagają polerowania ani przed aplikacją żelu, ani po usunięciu produktu!Koniec z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania.
Przedłużanie paznokci metodą żelową
Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala zachować ich dobrej kondycji, jedną z metod na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową. Najbardziej popularna metoda przedłużania paznokci. Paznokcie są elastyczne i wytrzymałe mechanicznie.
Olbrzymie znaczenie ma tu jakość i marka produktu, dlatego u nas stosowane są jedynie sprawdzone produkty dające gwarancję jakości.
Parafina na dłonie
Zabieg regenerujący zarówno skórę, jak i paznokcie. Idealny zabieg na jesień i zimę, kiedy to skóra rąk jest wyjątkowo narażona na działanie czynników zewnętrznych i często zdarza nam się mieć ją podrażnioną i popękaną. Głębokie nawilżenie uzyskujemy dzięki dodatkowym produktom pielęgnacyjnym, a skóra staje się idealnie gładka i miękka. Pozytywnie wpływa na lepszy odrost słabych paznokci, szybką ich regenerację, rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia.
Zabieg SPA na dłonie
Potraktuj swoje dłonie wyjątkowo i podaruj im wyjątkową pielęgnację SPA.Relaksujący zabieg obejmujący – poza tradycyjnym manicurem – pielęgnację skóry dłoni. Zabieg rozpoczynamy od tradycyjnego manicure, następnie wykonujemy peeling w celu złuszczenia martwego naskórka i przygotowania skóry do maksymalnego wchłonięcia preparatów odżywczych, kolejnym etapem jest zanurzeniem dłoni w kąpieli parafinowej, która w zauważalny sposób zmiękcza skórę oraz nadaje jej wyjątkową gładkość, na zakończenie wykonujemy odprężający masaż dłoni. Efektem zabiegu jest silna regeneracja, wygładzenie oraz natłuszczenie skóry dłoni. Dłonie po zabiegu są nawilżone i nabierają zdrowego wyglądu.