Stopy

 

Pielęgnacja i stylizacja stóp

Komfort życia zaczyna się od stopy.

Czy wiecie, że przeciętnie w ciągu naszego życia pokonujemy dystans czterech okrążeń wokół ziemi, to jest jakieś 270 milionów kroków czy 160 tysięcy kilometrów. Zawdzięczamy to naszym nieocenionym stopom, od których zależy lekki chód, prawidłowa postawa, wdzięk. Często jednak o nich zapominamy, a przecież komfort życia zaczyna się od stopy; Gładkie i zdrowe z zadbanymi paznokciami są ozdobą każdej dbającej o siebie kobiety. Warto pielęgnować je nie tylko latem, ale po zimie są szczególnie zmęczone i przesuszone. Zanim więc znów ujrzy je świat spraw by wyglądały pięknie.

Pedicure kosmetyczny
Klasyczny zabieg usuwający zgrubiały naskórek na stopach i pielęgnujący paznokcie stóp, obejmuje wygładzający skórę peeling oraz relaksujący masaż, dzięki którym stopy stają się jeszcze bardziej gładkie i wypoczęte, zmniejszają się także obrzęki i bóle mięśni.
SPA dla Twoich stóp
Kompleksowa pielęgnacja, obejmująca kąpiel stóp, usunięcie zrogowaceń, zastosowanie peelingów, odżywczych masek połączonych z zabiegiem parafinowym, nadanie płytce paznokcia prawidłowego kształtu, stylizacja paznokci; całość zakończona masażem stóp. Zabieg odnawia i regeneruje skórę, odświeża, nawilża i sprawia że stopy wyglądają pięknie.

Zaufaj nam, Twoje stopy będą Ci wdzięczne.